Titles you rated
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 3.5
2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5