Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Murder MysteryRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
RoomRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
PawnRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5