Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
The CreatorRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0- DreamRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.5
The Emoji MovieRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0