Titles you rated
- PapaRated ★ 3.5
FameRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 3.0
SopyonjeRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
GloveRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
What a Girl WantsRated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.5
Hotel RwandaRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 1.5
MegamindRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 4.0