Series
Ratings
11
As You Stood ByRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
High CookieRated ★ 2.0