Titles you rated
21Rated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 1.5