Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 1.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Dining TogetherRated ★ 1.0
Age of WarriorsRated ★ 2.5
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 3.5
- Battle of TonguesRated ★ 2.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 2.0- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.0
Strike LoveRated ★ 1.5
SandglassRated ★ 2.5
TazzaRated ★ 2.5
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.0