Movies
Ratings
633
FameRated ★ 3.0
To LifeRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Eat Drink Man WomanRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 5.0
The PostRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 3.0
Lady MacbethRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Dance sports GirlsRated ★ 4.5
Nora NohRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.0