Movies
Ratings
613
The SinRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Old GuardRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 3.0
CallRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
SupersonicRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
We Will Rock YouRated ★ 5.0
Miss ZombieRated ★ 2.0