Titles you rated
Money's WarfareRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Over the Garden WallRated ★ 5.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 2Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 0.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
SupergirlRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.0