Titles you rated
 Act of ValorRated ★ 3.5 Act of ValorRated ★ 3.5
 The Face ReaderRated ★ 4.0 The Face ReaderRated ★ 4.0
 Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5 Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
 Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0 Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
 RatatouilleRated ★ 4.0 RatatouilleRated ★ 4.0
 Men in BlackRated ★ 4.0 Men in BlackRated ★ 4.0
 A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5 A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
 SecretRated ★ 4.0 SecretRated ★ 4.0
 Begin AgainRated ★ 4.5 Begin AgainRated ★ 4.5
 Kung Fu HustleRated ★ 3.5 Kung Fu HustleRated ★ 3.5
 World War ZRated ★ 3.0 World War ZRated ★ 3.0
 Blade IIRated ★ 3.5 Blade IIRated ★ 3.5
 Transporter 2Rated ★ 3.5 Transporter 2Rated ★ 3.5
 UpRated ★ 4.5 UpRated ★ 4.5
 MasqueradeRated ★ 4.5 MasqueradeRated ★ 4.5
 Planet of the ApesRated ★ 4.0 Planet of the ApesRated ★ 4.0
 Total RecallRated ★ 3.5 Total RecallRated ★ 3.5
 The Terror LiveRated ★ 3.0 The Terror LiveRated ★ 3.0
 The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5 The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
 Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0 Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0