Titles you rated
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
FailanRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Purge: AnarchyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.0
Tears of the SunRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 2.0
As OneRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 4.0