Movies
Ratings
562
Thread of LiesRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
DinosaurRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The ESP CoupleRated ★ 2.5- The SpyRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
L: Change the WorldRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
ApocalyptoRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5