Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5