Titles you rated
WhiplashRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Glory RoadRated ★ 4.0