Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.0
Diary of JuneRated ★ 2.5
EnoughRated ★ 2.0
The Game PlanRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0