Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0