Series
Ratings
31
IljimaeRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Empire of GoldRated ★ 2.5
Cain and AbelRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.0