Movies
Ratings
715
The PrisonRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5