Series
Ratings
129
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Under the DomeRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 2.0
LostRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5- Death ValleyRated ★ 0.5
City HallRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 3.5
LoveRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.5
SuburgatoryRated ★ 3.0