Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Two MoonsRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Miss ConspiratorRated ★ 2.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 2.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0