Movies
Ratings
414
Suicide SquadRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Anna KareninaRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 2.0
Anna KareninaRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 2.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5