Series
Ratings
15
ChernobylRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 0.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.0
Marriage ContractRated ★ 2.0
Come Back AliveRated ★ 0.5
The PromiseRated ★ 3.0
Mrs. Cop Season 2Rated ★ 0.5
My Horrible BossRated ★ 2.0
EntertainerRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0