Titles you rated
DivergentRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 1.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0