Movies
Ratings
502
HellcatsRated ★ 3.0- The LetterRated ★ 3.0
11:14Rated ★ 3.0
The BeachRated ★ 2.0
HancockRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Summer StormRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 0.5
JobsRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 2.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Forbidden QuestRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 3.0
Almost LoveRated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.0- Rumble in the BronxRated ★ 3.0
- WishRated ★ 3.5