Movies
Ratings
277
Love ClinicRated ★ 2.5
SpyRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 1.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
A Millionaire's First LoveRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5