Series
Ratings
10
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 1.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0