Titles you rated
Onmyoji: The Yin Yang Master IIRated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 0.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0- 입영전야Rated ★ 1.0
ZootopiaRated ★ 3.5- Seance FamilialeRated ★ 3.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.0
One Perfect DayRated ★ 2.5
Genome HazardRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5- 엄마친구Rated ★ 1.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Purpose of ReunionRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 3.0