Titles you rated
Hong Gil-dongRated ★ 3.0
Im Kkeok JeongRated ★ 3.5
SeoulmoonRated ★ 3.5
Bad FamilyRated ★ 3.0- Bad HousewifeRated ★ 3.0
Woman of Matchless Beauty, Park Jung KumRated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
5th RepublicRated ★ 4.0
The Great King, SejongRated ★ 4.0
Shin DonRated ★ 3.0- Chosun PoliceRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 5.0- LA ArirangRated ★ 3.0
SangdoRated ★ 3.5
HotelierRated ★ 3.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
MRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 3.5
- Invisible ManRated ★ 3.0
- Emperor of the SeaRated ★ 4.0