Movies
Ratings
118
TwentyRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0