Movies
Ratings
85
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 5.0