Movies
Ratings
839
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Battle of the SexesRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Steve JobsRated ★ 2.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.0
Collateral BeautyRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5