Titles you rated
Queen of MysteryRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
Hymn of DeathRated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
A Korean OdysseyRated ★ 2.5
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0