Movies
Ratings
241
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.0
RockyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Tom and Jerry: The MovieRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5
The StingRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0