Movies
Ratings
506
RawRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Lady ChatterleyRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 1.5- D-WarRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
The Last AirbenderRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.5
Lucid DreamRated ★ 2.5- As the Gods WillRated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0