Titles you rated
22 JulyRated ★ 3.0
Freakier FridayRated ★ 3.5
Coup de ChanceRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
The Good NurseRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Pokémon the Movie: I Choose You!Rated ★ 3.0
Pokémon the Movie: Story of EveryoneRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.0
Civil WarRated ★ 3.5