Titles you rated
Finding DoryRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 2.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 2.5
Patch AdamsRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
The OthersRated ★ 4.0
BeanRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0