Movies
Ratings
294
The Skin I Live InRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 4.0
Two Lights : ReluminoRated ★ 5.0
2012Rated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 1.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 1.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 4.0