Movies
Ratings
90
Puss in BootsRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0