Titles you rated
The EqualizerRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 1.5
The BrosRated ★ 2.0
DelicatessenRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5- AliveRated ★ 4.5