Series
Ratings
40
Yong PalRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
All About My MomRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
City HunterRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0