Titles you rated
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
ChawRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 2.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.5
CrankRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 2.5
Suspect XRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5