Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.0
YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its MasterRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 0.5
My New Boss Is GoofyRated ★ 3.5
AjinRated ★ 3.0- AjinRated ★ 3.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 2.5- Ron Kamonohashi's Forbidden DeductionsRated ★ 2.5
Fire ForceRated ★ 2.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 2.5
The Rising of The Shield Hero Season3Rated ★ 2.0- The Story of SaiunkokuRated ★ 2.5
BANANA FISHRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 3.0