Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.5
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 3.5