Titles you rated
HorimiyaRated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 0.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
My Roommate is a GumihoRated ★ 3.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 5.0
QueendomRated ★ 5.0
The UntamedRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Love O2ORated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
RiverdaleRated ★ 2.5
RiverdaleRated ★ 3.0
RiverdaleRated ★ 3.5- Yona of the DawnRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
D.Gray-man HALLOWRated ★ 4.0