Movies
Ratings
417
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
A Most Wanted ManRated ★ 3.0
FoxcatcherRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 3.5
DriveRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 2.5
ElectionRated ★ 4.0
Hot for TeacherRated ★ 0.5
Master KIMsRated ★ 0.5
A Bold FamilyRated ★ 1.5- ChangeRated ★ 3.0