Movies
Ratings
32
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0