Movies
Ratings
69
The Deep Blue SeaRated ★ 4.5
The ChoiceRated ★ 5.0
TroyRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.5
TedRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5