Titles you rated
Mischievous KissRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 2.0
49 DaysRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 2.0
BigRated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 1.0
Couple or TroubleRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 4.0