Series
Ratings
107
Game of ThronesRated ★ 4.0
Shining DaysRated ★ 5.0
Shin DonRated ★ 4.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 4.0
- My Love PatzziRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- Lotus Flower FairyRated ★ 4.5
Summer ScentRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 5.0
SnowmanRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
Dear HeavenRated ★ 4.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 5.0